Vstupné

NÁRODNÍ MUZEUM a CK LIVINGSTONE pořádají promítání s besedami v atraktivním prostředí bývalého federálního shromáždění. Večery moderuje cestovatel Ruda Švaříček.

Bwindi OrphansPříjemné pohoštění, africký stánek s exotikou a fair-trade kávou z Ugandy, knihy, CD, DVD… Bwindi Orphans se stará o školu, sirotky a adopce na dálku v Ugandě. Smyslem akcí v Národním muzeu je i podpora dobrých věcí v Africe. www.bwindiorphans.org

Vstupné a rezervace vstupenek

Cena vstupenky je 150 Kč / dospělý, 100 Kč / senioři, studenti a držitelé průkazů ZTP a ZTP-P, 1500 Kč permanentka na všechny večery. Prodávají se na pokladně nové budovy Národního muzea v den pořadu od 10:00 do 19:30. Vstupenky lze rezervovat telefonicky nebo osobně na pokladně muzea: tel. 224 497 430, osobně denně od 10.00 - 18.00 hod. Rezervovanou vstupenku je nutno vyzvednout hodinu před pořadem - tedy do 18.00 hod! Platba pouze v hotovosti!

Nově si můžete vstupenky zakoupit přímo on-line přes předprodejní terminál Ticketpro. Zajistěte si své místo včas a z pohodlí domova. Pokud budou vstupenky na Ticketpro vyprodány, zavolejte si na 224 497 430 a rezervujte je na pokladně muzea telefonicky.

Harmonogram večera

Začíná se v 19:00. Vystupují 2 zajímavé osobnosti. O přestávce lze v předsálí pořídit výrobky BWINDI ORPHANS či díla přednášejícího (knihy, CD, filmy apod.). Lze nechat od autora podepsat. Po přestávce je slosování návštěvníků, kteří se zapsali do knihy. Vylosujeme výherce a předáme ceny (podepsané knihy, CD, dárečky…)

Diskuse je moderována Rudou Švaříčkem. Před zahájením programu a během přestávky lze pořídit nejen exotiku Bwindi Orphans – podpořit tak děti v Ugandě.

Slosování o ceny

Při vstupu je pamětní kniha. Zapište se a vyhrajte hodnotné ceny od vystupujících osobností či jiné zajímavé ceny.

Originalita

Cestovatelské středy v  Národním muzeu jsou unikátní širokým rozkročením. Promítání cestovatelských snímků nemusí být vždy prioritou. Dáváme více prostoru hostům i jejich profesním zážitkům. Ne vždy dominují obrázky z cest. Každý není fotograf typu Honzy Šibíka.... Všichni jsou však originální. Jinak popisuje oblast záhadolog Erich von Deniken, jiný pohled má farář, filosof, hudebník, fotograf, horolezec, extérmní rybář, herec, sportovec, diplomat, režisér, malíř, zpěvačka či exprezident... 

V 8. sezóně projektu přivítáme v Národní muzeu přes 30 výjimečných osobností. Do pořadů příbíráme i další zajímavá zpestření a překvapení. Tanec, exotiku, netradiční zpěv, hosty navíc jako bonus... Vybrané téma je někdy jen částí večera. Užíváme si originality. Každý z vystupujících je skutečně vybroušený originál...
I my se těšíme na jiné středeční večery, jejichž obsah může být do jisté míry překvapením i pro nás.
Ruda Švaříček

Livingstone s.r.o.
Dominikánské nám. 5
602 00 Brno
 
Tel: +420 542 214 645
Mob: +420 603 877 182
 
E-mail: info@livingstone.cz
WWW: www.livingstone.cz
Národní muzeum budova

Kde se přednášky konají?

Národní muzeum (nová budova), Vinohradská 1, Praha

Začátky vždy v 19.00 hod.

(Přijďte s dostatečným předstihem) | Předprodej a rezervace vstupenek